Obec Bulhary
Dnes je pátek 23. dubna 2021 a svátek má Vojtěch
Hlavní stránka > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního rozhlasu 28. 2. 2014

Hlášení obecního rozhlasu 28. 2. 2014

NADPIS3]Nadpis

Oznamujeme občanům, že od středy 5.března bude uzavřen úsek silnice od pohostinství po č.p. 65, z důvodu pokračující opravy průtahu obce. Objížďka povede kolem kostela. Autobusová zastávka bude přesunuta před budovu mateřské školy.Podrobnější informace o dopravním značení najdete na úřední desce nebo v kanceláři OÚ.

AZ KLIMA a.s.

Společnost AZ KLIMA a.s. výrobní závod Milovice u Mikulova hledá pracovníky do výroby. Nabízí uplatnění na všech pracovních pozicích. Bližší informace získáte přímo ve výrobním závodě u Mgr. Bučkové nebo na tel.čísle 519 500 832.

Fašank


Na vědomost se dává, že zítra bude v Bulharech probíhat fašank. Do průvodu zveme různé maškary všech věkových kategorií. Sraz v 9.00 hod u kulturního domu. Upozorňujeme občany, že jim nebude bráněno, budou-li se chtít aktivně zúčastnit průvodu a jakéhokoliv křepčení. Taky se nezakazuje poskytování občerstvení znaveným účastníkům fašankového průvodu.
Srdečně zve Národopisný soubor Hrozének

Prodej brambor

V sobotu 1.března 2014 přijede do naší obce prodejce sadbových a konzumních brambor z Českomoravské vrchoviny.
V nabídce budou kvalitní sadbové brambory s certifikátem, konzumní brambory , cibule, jablka, med lesní a květový, výběrové marmelády Maintal, krmné směsi pro králíky s léčivy a granulovaná nebo šrotovaná krmiva pro nosnice v baleních 10 a 25kg.
Dále bude možno zakoupit postřiky, zahradnické a květinové substráty, hnojiva: NPK, ledek, cererit, hnojivo na brambory a granulovaný kravský hnůj za výhodné ceny.
Prodejce bude vykupovat vyloupaná jádra vlašských ořechů.
Prodej se uskuteční u obecního úřadu ve 12,20 hod., prodejce se zdrží dle zájmu občanů.