Obec Bulhary
Dnes je čtvrtek 22. dubna 2021 a svátek má Evženie
Hlavní stránka > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního rozhlasu 13. 3. 2014

Hlášení obecního rozhlasu 13. 3. 2014

Očkování psů

V sobotu 15.3. od 9hod u obchodu, bude provádět veterinářka Iva Pivodová pro zájemce očkování psů proti vzteklině, očkování je ze zákona povinné pro všechny psy nad půl roku stáří. Je možno naočkovat i proti infekčním nemocem. Cena vakcíny proti vzteklině je 100 Kč, cena kombinované 250 Kč. Je možno také zakoupit či objednat veterinární přípravky - např. na odčervení nebo odblešení. Vemte si sebou očkovací průkazy.

NADPIS3]Kominík

Firma AK komíny Břeclav bude příští týden 18. a 19. března provádět v naší obci čištění komínů a plynových spotřebičů. Zájemci se mohou hlásit v kanceláři OÚ nebo přímo na tel. čísle 777650188.

MRS

Moravský rybářský svaz upozorňuje členy, kteří byli zvoleni na výroční členskou konferenci, že odjezd autobusu je v neděli 16. března v 8,30 od autobusových zastávek. Pozor na změnu času odjezdu.

MDŽ

Český svaz žen Bulhary pořádá v sobotu 15.března oslavu MDŽ. Začátek v 17,00 hod v KD Bulhary. V programu vystoupí děti z MŠ, NS Hrozének, Mužácký sbor Pulgarčané a taneční skupina. Po vystoupení bude následovat volná zábava s DECOLT Music Rakvice. Občerstvení a bohatá tombola zajištěna. Srdečně zvou pořadatelé.

Prodej stromků

Firma JUKKA bude prodávat
v pátek 14.března 2014 v době od 11:30 do 12:00 hod na parkovišti naproti Jednoty následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod , a jiné. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.