Obec Bulhary
Dnes je čtvrtek 22. dubna 2021 a svátek má Evženie
Hlavní stránka > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního rozhlasu 3. 7. 2017

Hlášení obecního rozhlasu 3. 7. 2017

Setkání ženských sborů

Národopisný soubor Hrozének pořádá již 12. setkání ženských sborů, které se uskuteční ve středu 5. července 2017 od 18.00 hod v areálu KD Bulhary.
Vystoupí ženské sbory z Dambořic, Hroznové Lhoty, Prušánek, Sekul(SR), ŽS Pálava Mikulov, MS Valtice a domácí ženský sbor NS Hrozének Bulhary.
Vstupné dobrovolné, občerstvení zajištěno. Přijďte si s námi zazpívat!
Srdečně zvou pořadatelé.

Posezení u cimbálu

Mužácký sbor Pulgárčané
od pořádá dne 8. července od 15.00 hod. Posezení u cimbálu. Akce se uskuteční za kulturním domem, hrát bude cimbálová muzika Tomáše Svačiny. Pro hladové bude připraveno grilované prasátko, pro žíznivé pivečko, vínečko i nealko. Srdečně zvou pořadatelé.

Festival Sedleckých vín

ZD Sedlec Vás zve na tradiční festival Sedleckých vín, který se koná ve středu 5. července 2017 od 10,00 hod. v areálu vinařství u rybníka Nesyt. Mimo spousty zajímavých vín a gastronomických specialit je připravena bohatá hudební nabídka v podání Jožky Šmukaře, skupiny Beatles Revival a hudební skupiny Genetic. Samozřejmostí je i losování o vlastní výrobky. Vítáni jsou všichni příznivci dobrého vína, cyklisté i rodiny s dětmi. Vstup zdarma.

Nabídka práce

Nabízíme vám práci ve výrobní společnosti snů ve vaší blízkosti. Jedná se o řádný pracovní úvazek ve firmě. Nabízíme dobré platové ohodnocení, příplatky a benefity, například příspěvek na dopravu, firemní fitness, výhodný nákup firemních produktů a mnoho dalších benefitů. Máte-li zájem a zkušenosti ve strojírenském, elektrotechnickém nebo potravinářském průmyslu, můžete volat telefonní číslo 604 209 286 - pan Petr Nešpor z firmy Fenix.

Změna otvírací doby

Oznamujeme všem čtenářům, že místní knihovna bude během prázdnin otevřena vždy ve středu od 16,00 hod do 18,30hod. 5.7. a 19.7. bude uzavřena z důvodu svátku a dovolené.