Obec Bulhary
Dnes je pátek 23. dubna 2021 a svátek má Vojtěch
Hlavní stránka > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního rozhlasu 22. 3. 2012

Hlášení obecního rozhlasu 22. 3. 2012

Zájemci o řepu

Zemědělské družstvo Bulhary vyzývá občany, kteří mají zájem o řepu, aby se nahlásili na váze ZD do úterý 27.3.2012.

Firma JUKKA

Firma JUKKA bude
V Buharech
v sobotu 24.3.2012 v době od 8:30 do 9:00 hod
naproti Obecního úřadu.
prodávat následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže , rododendrony, azalky, převislé vrby , okrasné trávy, sazenice jahod , a jiné. Podrobné informace najdete na našem letáku ve Vaší poštovní schránce.

Pracovní nabídka

Firma Pentia Consulting s.r.o. nabízí pracovní zařazení pro pozici úvěrový a finanční poradce v obci Bulhary. Nabízí : práci řízenou z domova, vlastní školící akademii, nadstandartní platové ohodnocení, flexibilní práci. Řidičský průkaz skupiny B výhodou. Informace na tel. 773 741 959

OVO-IMONT, spol. s r.o.

V sobotu 24.března přijede do naší obce prodejce ovocných stromků a keřů, vinné révy a růží.V nabídce budou dále jablka červená odrůdová i Golden Delicius, med lesní , výběrové marmelády Maintal, krmné směsi pro králíky s léčivy a granulovaná nebo šrotovaná krmiva pro nosnice v baleních 10 a 25kg.
Dále bude možno zakoupit postřiky,zahradnické a květinové substráty, hnojiva: NPK, ledek, cererit, hnojivo na brambory a granulovaný kravský hnůj v 25kg balení za výhodné ceny.
Prodej se uskuteční u obecního úřadu v 15,20 , prodejce se zdrží dle zájmu občanů.