Obec Bulhary
Dnes je čtvrtek 22. dubna 2021 a svátek má Evženie
Hlavní stránka > Hlášení rozhlasu > Hlášení obecního rozhlasu 16. 9. 2019

Hlášení obecního rozhlasu 16. 9. 2019

Samosběr cibule

Samosběr cibule v Lednici probíhá každý den od 14:00 do 18:00 hod. Cena 5 Kč/kg. Je to za Lednicí směr Mikulov, u značky konec Lednice zahněte doleva podle šipek. Pro více informací tel. 725800019.

Nabídka pracovní pozice

V Mikulově se rekonstruuje a modernizuje prodejna společnosti Lidl. Již teď hledáme zájemce o práci na pozici prodavač/pokladní - vhodné pro ženy i muže.
Nepožadujeme speciální vzdělání ani pracovní zkušenosti. Hledáme někoho kdo se nezalekne fyzicky náročné práce. Pro nás je důležitá hlavně ochota pracovat o víkendech, v ranních, odpoledních i večerních hodinách. Pracovní doba je 30 hodin týdně za nástupní mzdu 21 000 Kč hrubého. Jsou možné i kratší úvazky. Dále nabízíme 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč a jiné zajímavé benefity včetně možnosti kariérního růstu. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací, přihlaste se přes kariérní stránky společnosti Lidl. Další možností je využít telefonní a e-mailové kontakty, které jsou uveřejněny na vývěsce Vašeho obecního úřadu.