Obec Bulhary
Dnes je pátek 23. dubna 2021 a svátek má Vojtěch
Hlavní stránka > Služby v obci > Ubytování > Penzion PREFILA

Penzion PREFILA

Penzion PREFILA

Ubytování v našem penzionu

Penzion PREFILA je tvořen areálem ubytování ve tvaru U a dolní terasou se sadem. Areál je přes noc uzamčen a zabezpečen kamerovým systémem při zachování soukromí. Pro zachování komfortu služeb je nonstop k dispozici správce či jiný personál penzionu.

Celý areál je vybudován jako bezbariérový, z čehož jeden z apartmánů je zcela přizpůsobený pro vozíčkáře.

Pejskům, kočičkám a jiným domácím mazlíčkům ubytování neposkytujeme. Své mazlíčky však můžete ubytovat v Penzionu pro zvířata Minaret ve vzdálenosti 2,2 km od penzionu.

Přihlášení k ubytování je na recepci penzionu, kde vám také rádi poradíme, jak naložit s volným časem a poradíme tipy na služby, výlety a akce v okolí (jako např. koncerty, zábavy, tradiční slovácké hody apod.). Nástup ubytování je kdykoliv po 15-té hodině, pokud není při objednání dohodnuto jinak.

Ukončení pobytu a uvolnění pokojů (apartmánů) je do 10 hod., pokud není dohodnuto jinak.

Během pobytu se můžete kdykoliv obrátit na personál penzionu s vašimi požadavky, týkající se nejen vlastního ubytování a služeb penzionu (praní, opravy a odstranění nedostatků).

Nabízíme prostory a penzion pro pořádání firemních a soukromých akcí (ceny jsou tvořeny individuálně dle požadavků na služby).

Telefon:+420 774 160 281
Fax:+420 774 160 281
E-mail:recepce@penzionprefila.cz
WWW:penzionprefila.cz